26. 7. 2023

Novinky A-mužstva před začátkem sezóny

Pomalu ale jistě se nám blíží hokejová sezóna, kde se po roční pauze vrátí na dvorský led domácí A-mužstvo, které jsme se rozhodli znovu vrátit na hokejovou scénu.

Naším cílem je do budoucna především hráčská soběstačnost a to díky úzké spolupráci s hokejovým oddílem mládeže. Chceme se zaměřit na stabilní hráčský kádr, který je z větší části tvořen hráči, kteří prošli královédvorským hokejovým klubem a byli zde vychováni. V tuto chvíli máme na soupisku připravených 18 královédvorských hráčů. Samozřejmě se klub neobejde bez pomoci cizích hráčů, ale pouze v omezeném počtu.

Poslední měsíce probíhala spousta jednání ohledně skladby kádru, realizačního týmu, dohody se sponzory a dalších věcí okolo chodu klubu.

Letní příprava byla nastavena hráčům individuálně, kde kluci využívají letní stadion, posilovnu, jezdí na led do Nového Města nebo chodí na tréninky s naší juniorkou.

Dotahujeme také příchod hlavního trenéra, kterého představíme v následujících dnech.

A teď to nejdůležitější!

Představujeme Vám aktuální sestavu hráčského kádru HC Dvůr Králové nad Labem pro sezónu 2023-24.

Sestava HC Dvůr Králové nad Labem:

Brankáři: Denis Kozák

Obránci: David Mišinec, Jakub Vitebský, Jan Zákravský, Michal Krejcar, Václav Dostál, Lukáš Bonaventura, Dominik Březák, Vít Dvořák, Tomáš Duben, Jan Bulawa, Ondřej Hamerský

Útočníci: Tomáš Hynek, Tomáš Veselý, Martin Lelka, Petr Zmítko, Josef Vognar, Vojtěch Háze, Martin Soukup, Michal Voděrek