20. 7. 2023

HC Dvůr Králové hlásí návrat do Krajské hokejové ligy

Vážení příznivci hokeje ve Dvoře Králové nad Labem, je tomu dva roky co jsme ve městě oslavili 100 let hokeje v našem městě. Místní Rodos slavil vítězství v druhé lize a tím i největší dosavadní úspěch místního klubu. Pak ale přišla rána pro fanoušky v podobě úplného zániku klubu.

Bez hokeje jsme museli vydržet jeden rok. Jak jste již většina z Vás jistě zaznamenala, hokej ve Dvoře se opět staví na nohy a v nadcházející sezóně se představí místní klub složený převážně z navrátilců v krajské lize královéhradeckého kraje. Klub začíná o nuly v kompletně nové image s novým realizačním týmem. Chceme navázat a začít éru dalších sta let hokeje ve městě.

Dnes Vám představujeme hlavního strůjce návratu mužského hokeje do Dvora Králové nad Labem, manažera klubu Lukáše Hynka. Jeho dosavadní působení v našem klubu je spojeno především s výchovou mládeže na různých pozicích od vedoucího mužstva až po manažera mládeže.